Na Kontaktoni

Rreth Nesh

Sunny është një prodhues profesional i dorezave, duke ofruar të gjitha llojet e dorezave me cilësi të lartë. Me më shumë se 10 vjet përvojë, Sunny është e përkushtuar të ofrojë doreza të rehatshme dhe të sigurta për industri të ndryshme. Mësoni më shumë rreth nesh në seksionin Rreth.

Rreth nesh
home>Rreth nesh

Rreth SUNNY

Rudong Sunny Glove Co., Ltd., e themeluar në vitin 2010, është një prodhues profesional i dorezave të ndryshme të sigurisë së punës. Të tilla si doreza PU, doreza antistatike, doreza kundër prerjes etj.

Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e dorezave me fibër karboni, doreza me fibër bakri, doreza rezistente ndaj prerjes, doreza me vija antistatike, doreza poliestër dhe najloni dhe lloje të tjera. Këto produkte përdoren gjerësisht në fushën e industrisë elektronike, gjysmëpërçuesve, montimit të pjesëve të automjeteve, paketimit të produkteve, montimit të lehta, punëtorisë pa pluhur dhe jetës së përditshme.

Që nga themelimi i saj, kompania jonë i përmbahet filozofisë së biznesit të "cilësisë, efikasitetit, integritetit dhe inovacionit". Kompania ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, dhe produktet kanë kaluar certifikatat SGS, CE. Përveç kësaj, kompania insiston në ofrimin e produkteve dhe shërbimeve më të mira për klientët. Për këtë arsye, të gjitha produktet po shiten mirë në mbarë botën, duke përfshirë Evropën, Amerikën, Japoninë dhe vende të tjera të Azisë Juglindore.

13( vite )

Përvoja e kompanisë

56(boshtet)

Makinë mbështjellëse

160(stacionet)

Makinë thurjeje plotësisht automatike

73 (artikull)

Linja e veshjes

Kompania jonë ka një grup të plotë të pajisjeve të përpunimit të prodhimit, që përfshijnë dy grupe makinerie për mbështjellësin e fijeve 160 komplete makinerish automatike thurjeje, linja të automatizuara të veshjes me PU në gisht dhe pëllëmbë, gjithashtu, katër komplete makinerie printimi dhe një makinë paketimi automatike në mënyrë që, mund të kompletojë produktet e integruara në objektin e vetëm.

Duke shfrytëzuar këtë mundësi, ne presim të bashkëpunojmë me ju, për të krijuar një të ardhme të shkëlqyer së bashku!

Kontaktoni

Pse të zgjidhni na

Për më shumë se 20 vjet, bizneset kanë filluar të varen nga ne për ekspertizën, cilësinë dhe shërbimin ndaj klientit. Ekipin tonë e përbëjnë profesionistë shumë të aftë që zotërojnë ekspertizë në fusha të ndryshme të Biznesit dhe Teknologjisë. Për të ofruar shërbim të klasit botëror, ne punësojmë teknikët më të mirë, i përmbahemi metodologjisë së provuar, ofrojmë shërbim superior ndaj klientit dhe bëhemi një partner i vërtetë biznesi në çdo projekt.

Mjedisi i fabrikës

  • Mjedisi i fabrikës
  • Mjedisi i fabrikës
  • Mjedisi i fabrikës
"

Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të "Cilësi, Efikasitet, Integritet, Inovacion", vendos cilësia së pari, shitur globalisht me forcë

Certifikata e kompanisë