Na Kontaktoni

Prodhues profesional i dorezave antistatike

Dorezat Anti-Static (ESD) të Sunny janë perfekte për industrinë e elektronikës dhe automobilave, të mbështetur nga ekspertiza e tyre në industrinë e dorezave, shërbimet gjithëpërfshirëse dhe furnizimet cilësore.

Doreza ESD
home>Produkte>Doreza ESD

Doreza profesionale antistatike

Përvoja e gjerë e Sunny në prodhimin e dorezave ESD, e fituar përmes bashkëpunimeve afatgjata me klientë në industri të ndryshme, siguron një gamë produktesh të pjekura të disponueshme për klientët.

Çfarë janë dorezat ESD

Çfarë janë dorezat ESD

Dorezat ESD kanë një efekt jo ngjitës, i arritur duke endur najlon poliestër me fibra të gjatë me fibra antistatike bakri dhe karboni, duke penguar elektricitetin statik dhe duke parandaluar akumulimin e pluhurit të imët për një mjedis pune të pastër dhe të rehatshëm.

Aplikimi i dorezave tona ESD

Dorezat Anti-Static (ESD) të Sunny janë ideale për dhoma të pastra, fabrika elektronike dhe PCB, inxhinieri montimi preciz, gjysmëpërçues, automobila, fabrika CD-ROM, laboratorë dhe më shumë.

Karakteristikat e dorezave ESD

Dorezat ESD të Sunny kanë një efekt jo ngjitës, duke penguar elektricitetin statik dhe duke parandaluar akumulimin e pluhurit të imët, duke siguruar një mjedis pune të pastër dhe të rehatshëm.

e drejtë

Materialet e përdorura

Materiali PU rezistent ndaj acidit dhe alkalit i dorezave të Sunny parandalon rrëshqitjen dhe përmirëson cilësinë e prodhimit. Përbërësit jo toksikë mbrojnë shëndetin e përdoruesit.

Punë komode

Veshja PU e Sunny parandalon rrëshqitjen dhe rrjedhjen, duke siguruar punë të rehatshme. Punëtoritë e tyre të specializuara përmirësojnë efikasitetin e prodhimit dhe ulin kostot.

Mbrojtje për punëtorët

Dorezat najloni të veshura me PU të Sunny ofrojnë karakteristika kundër ndotjes, kundër rrëshqitjes, kundër nxehtësisë dhe rezistente ndaj konsumit, si dhe frymëmarrje të mirë dhe thithje të djersës, duke i bërë ato të rehatshme për orë të gjata pune të saktë.

Çmimi produkt

Sunny ofron doreza mbrojtëse me cilësi të lartë me një çmim të drejtë, falë teknologjisë sonë të përparuar të prodhimit, fuqisë punëtore të kualifikuar dhe angazhimit për t'u ofruar vlerë klientëve tanë.

Rreth nesh

Rudong Sunny Glove Co., Ltd., e themeluar në vitin 2010, është një prodhues profesional i dorezave të ndryshme të sigurisë së punës. Të tilla si doreza PU, doreza antistatike, doreza kundër prerjes etj.

Kompania është e specializuar në prodhimin e dorezave me fibër karboni, doreza me fibër bakri, doreza rezistente ndaj prerjes, doreza me vija antistatike, doreza poliestër dhe najloni dhe lloje të tjera. Këto produkte përdoren gjerësisht në fushën e industrisë elektronike, gjysmëpërçuesve, montimit të pjesëve të automjeteve, paketimit të produkteve, montimit të dritës, punëtorisë pa pluhur dhe jetës së përditshme.

13+

( vite )
Përvoja e kompanisë

56

(boshtet)
Makinë mbështjellëse

160

(stacionet)
Makinë thurjeje plotësisht automatike

73

(artikull)
Linja e veshjes

  • për
  • për

Me cilët klientë kemi punuar

Për më shumë se një dekadë, Sunny është përfshirë në industrinë e dorezave PU, duke bashkëpunuar me klientë të shumtë në mbarë botën.

Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë

Sunny ofron shërbime të besueshme për klientët e saj, duke siguruar doreza PU me cilësi të lartë, shpërndarje të shpejtë dhe mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit. Angazhimi ynë për kënaqësinë e klientit është parësor.