Na Kontaktoni

Çfarë bëjmë ne

Kompania është e specializuar në prodhimin e dorezave me fibër karboni, doreza me fibër bakri, doreza rezistente ndaj prerjes, doreza me vija antistatike, doreza poliestër dhe najloni dhe lloje të tjera.

Njohja e zgjidhjes ideale të dorezave më të përshtatshme për industrinë tuaj

Rudong Sunny Glove Co., Ltd., ofron zgjidhje të personalizuara për të gjithë klientët. Stafi ynë me përvojë është gjithmonë në dispozicion Mund të diskutojë kërkesat tuaja dhe të sigurojë kënaqësinë e plotë të klientit.

video

Rreth SUNNY

Rudong Sunny Glove Co., Ltd., është një prodhues profesional i dorezave të ndryshme të sigurisë së punës. Të tilla si doreza PU, doreza antistatike, doreza kundër prerjes etj.

13( vite )

Përvoja e kompanisë

56(boshtet)

Makinë mbështjellëse

160(stacionet)

Makinë thurjeje plotësisht automatike

73(artikull)

Linja e veshjes

"Cilësi, efikasitet, integritet dhe inovacion"

Pse të zgjidhni na

Sunny ofron shërbime të besueshme për klientët e tij, duke siguruar doreza ESD me cilësi të lartë, shpërndarje të shpejtë dhe mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit. Angazhimi ynë për kënaqësinë e klientit është parësor.

Me cilët klientë kemi punuar

Pas 10 vitesh bashkëpunim me klientët në industrinë e elektronikës, ne kemi krijuar shumë partneritete afatgjata.

Aplikimi i dorezave tona

Rudong Sunny Glove Co., Ltd., është një prodhues profesional i dorezave të ndryshme të sigurisë së punës. Të tilla si doreza PU, doreza antistatike, doreza kundër prerjes etj.

Industritë e automobilave

Industritë e automobilave

Industritë e automobilave

Dorezat tona të sigurisë së punës ofrojnë mbrojtje kundër prerjeve dhe gërvishtjeve, duke garantuar siguri gjatë trajtimit të mjeteve, pjesëve dhe materialeve të mprehta në prodhimin dhe montimin e automobilave.

Kuvendi Elektronik

Kuvendi Elektronik

Kuvendi Elektronik

Duke mbrojtur kundër shkarkimit statik, dorezat tona janë ideale për montimin delikat të komponentëve elektronikë, prodhimin e gjysmëpërçuesve dhe mjediset e dhomave të pastra.

Fotonika & Gjysem perçuesi

Fotonika & Gjysem perçuesi

Fotonika & Gjysem perçuesi

Dorezat tona të sigurisë së punës janë krijuar posaçërisht për të parandaluar shkarkimin elektrostatik, duke i bërë ato ideale për trajtimin e komponentëve elektronikë të ndjeshëm në industrinë e fotografive dhe gjysmëpërçuesve.

Industri automobilistike/mekanike

Industri automobilistike/mekanike

Industri automobilistike/mekanike

Me kapje dhe qëndrueshmëri të shkëlqyer, dorezat tona ofrojnë siguri dhe shkathtësi të shtuar për detyra të tilla si trajtimi i veglave, funksionimi i makinerive dhe mirëmbajtja e përgjithshme në sektorët e automobilave dhe mekanikës.

Shtypja e ushqimit

Shtypja e ushqimit

Shtypja e ushqimit

Të dizajnuara për të përmbushur standardet e higjienës, dorezat tona ofrojnë mbrojtje kundër prerjeve, kimikateve dhe ndotësve, duke siguruar trajtim dhe përpunim të sigurt të ushqimit në industrinë ushqimore.

Aplikimet e Përgjithshme

Aplikimet e Përgjithshme

Aplikimet e Përgjithshme

Të gjithanshme dhe të besueshme, dorezat tona janë të përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh të përgjithshme, duke ofruar mbrojtje dhe rehati në industri të ndryshme dhe mjedise në vendin e punës.

Lajme

Qëndroni të përditësuar me lajmet dhe ngjarjet më të fundit në Sunny duke kontrolluar seksionin tonë të lajmeve, ku mund të gjeni njohuri të vlefshme, tendenca të industrisë dhe përditësime emocionuese për produktet dhe shërbimet tona.